Objednávky

Pokud máte zájem koupit živé prase na porážku nebo vepřové maso, zavolejte nám a domluvíme se jak nejlépe vyhovět Vašim požadavkům. 

Pokud máte zájem o hovězí maso, pročtěte si následující text. Několikrát za rok si necháme porazit hovězí kus na jatkách, odkud ho ve čtvrtích převezeme do naší chladírny. Tam necháme maso asi týden zrát. Poté ho bouráme, balíme a připravujeme k expedici. V nabídce bývá býk, jalovice nebo kráva. Na steaky nedoporučujeme maso z krávy, protože potřebuje delší tepelnou úpravu, aby bylo měkké. 

Na prodej děláme výhradně balíčky, které obsahují 4 kg předního, 4 kg zadního, 2 kg žeber a 1,5 až 2 kg kostí. Maso je vakuově baleno po cca 0,5 až 1 kg kusech. Vše je označeno a kontrolováno krajskou veterinární správou. Pokud máte o takový balíček zájem musíte si ho zarezervovat telefonicky nebo mailem. Při objednávce Vám sdělíme předběžný datum, kdy uvedený balíček bude. Až budeme vědět přesný termín expedice, tak se Vám ozveme a domluvíme podrobnosti. Cena balíčku je na dotaz.