Info o samosběru

Samosběr je velmi oblíbený, vhodný i pro rodiny a cenově dostupnější než koupě trhaných jahod. Se zvětšující se plochou jahod je pro nás stále složitější spojit dohromady množství sběru jahod a kontakt s Vámi, kdy se Vám sběr hodí. Zájemců je stále více a každému se to hodí jindy. Uvědomujeme si, že se Vám v uplynulých letech líbilo, že jste nemuseli trhat na přelidněné plantáži a množství, které jste si zamluvili, jste si vždy odvezli. 

Proto máme objednávkový systém, kde vždy v neděli večer zhodnotíme, kolik kg bude ke sběru v nadcházejícím týdnu. Poté zveřejníme v e-shopu, které dny bude samosběr probíhat a v jakou dobu. Omezíme počet objednávek na předpokládané množství, aby se na Vás požadované množství dostalo. Vy si jen vyberete den, který Vám vyhovuje, objednáte požadované množství v kg, necháte na sebe kontakt a v uvedený den si přijedete v předem stanoveném časovém rozpětí natrhat sladké a chutné jahody.

Pokud Vás trhání jahod nebaví, ale přesto byste tyto chutné plody chtěli mít doma na stole, provedete objednávku trhaných jahod, necháte na sebe kontakt a my Vás budeme kontaktovat, kdy budou jahody připraveny, aby byly čerstvě otrhané.

Samosběr začíná 6.června a bude trvat asi měcíc. Cena je 65 kč/kg. Objednat můžete i trhané jahody, cena 90 kč/kg