Objednávka samosběru

 

Samosběr ještě není a o termínu budeme informovat. V roce 2022 byl první samosběr 6.června. Kolem tohoto termínu se budeme pohybovat i v roce 2023 a budeme informovat i na facebooku Farma Simandl.

 

Jedná se o virtuální objednávku, aby se na vás požadované množství dostalo. Garantujeme, že si objednané množství odvezete bez čekání v dlouhých frontách. Důležité je si v neděli večer kolem 20. hodiny udělat čas a zde si objednat. 

Napište množství, které asi chcete natrhat a proveďte objednávku. Kontakt potřebujeme pro případ zrušení samosběru z důvodu počasí. Pokud je dostupnost nižší než vámi žádané množství, objednávka se nemusí podařit. Na vámi uvedený email pak přijde potvrzení o objednání na samosběr. Dostupné množství budeme postupně navyšovat podle toho, jak budou jahody dozrávat. 

 

Pokud zde není zobrazené okno pro objednání jahod, jsou momentálně všechny dostupné termíny vyčerpané. Prosíme vás o trpělivost a podle dozrávání přidáme termíny na nadcházející týden v neděli večer po 20. hodině

Po úspěšné objednávce Vám vždy musí přijít potvrzovací email!!!